Telefon unic inscriere: 0743 11 31 61 |contact@scoalaofelia.ro

Biorezonanta magnetica – in premiera la Sibiu

//Biorezonanta magnetica – in premiera la Sibiu

Biorezonanta magnetica – in premiera la Sibiu

CENTRUL OFELIA VA OFERA IN PREMIERA LA SIBIU

– BIOREZONANTA MAGNETICA : ANALIZA (DIAGNOSTIC) SI TRATAMENT

– ACUPUNCTURA CU LASER : ANALIZA MERIDIANELOR ENERGETICE1

– TRATAMENTE CU DEGAJARE DE OZON

*AFECTIUNI: abcese, anemie, astm, arterioscleroza(Chelie), Punctele negre, Ceata pe Creier (in urma atacului vascular cereblar), bronsita, vanatai, guturai, bolile ginecologice (vaginita, cervicita, anexita etc…), circulatia sanguina, racelile, degeraturi, matreata, Surditate si boli ale urechilor, eczeme, nevralgie faciala, prostata, caderea parului, gusa, guta, hemoroizi, insomnie, lumbago sciatica, afectiuni nervoase, nevralgie, nevrita, obezitatea, dureri abdominale, paralizie, reumatism, cicatrici, boli de piele, riduri si alte afectiuni si dureri.

 

PROGRAMARI  LA  TELEFON : 0743113161

2                                      3

By | 2014-08-29T07:51:09+00:00 august 29th, 2014|Blog|Comentariile sunt închise pentru Biorezonanta magnetica – in premiera la Sibiu